NAŠE AKVIZICE

Pekařství "Na Špici" Žleby

Společnost Audit CI, spol. s r.o. kupuje ryze rodinnou firmu, pekařství „Na Špici“, které působí na trhu od roku 1992. Od 1.9.2012 tedy nově provozujeme pekárnu a dva kamenné obchody ve Žlebech, v okrese Kutná Hora. Dále realizujeme rozvoz svých výrobků odběratelům v rámci našeho regionu. Naším cílem je jednak zachovat původní účel tohoto podnikání, tj. pokračování ve výrobě pekárenských výrobků a provozování dvou kamenných obchodů se smíšeným zbožím a s vlastními pekárenskými výrobky, a dále udržení stávajících zákazníků, zvýšení celkového prodeje a výroby, zejména pekárenských výrobků. Od prvopočátku se snažíme o zvýšení kvality pečiva a rozšíření výrobního sortimentu, dostupnosti a informovanosti o těchto výrobcích. Zároveň připravujeme investice, které by nám měly zajistit zvýšení kvality, snížení nákladovosti a zvýšení flexibility dodávek.

Více informací naleznete na stránkách www.pekarnazleby.webnode.cz .

 

 

                  Obnovení tradičního pečení v

                                                        Pekařství „Na Špici“ Žleby

 

Pekařství „Na Špici“ ve Žlebech změnilo k 1.9.2012 svého provozovatele. Novým provozovatelem se stala společnost Audit CI, spol. s r.o., která v současné době realizuje akvizici této malé rodinné pekárny. K dnešnímu dni již došlo k odkupu všech movitých věcí pekařství včetně toho nejcennějšího, čímž je původní klasická parní pec sloužící této pekárně již mnoho let. Dále jsme odkoupili i veškeré zásoby zboží ve dvou kamenných krámcích a materiál určený pro výrobu. Do konce roku zrealizujeme i vlastní odkup nemovitosti, čímž bude tato fáze akvizice ukončena. Ve druhé fázi plánujeme dokončení odkupu předmětné nemovitosti i o obytnou část, čímž zkompletujeme celou nemovitost do jednoho sourodého celku.

Našim cílem je zachování stávající výroby, návrat ke klasickým „babiččiným recepturám“ a maximální zlepšení kvality našich výrobků. Pekařství „Na Špici“ ve Žlebech vždy bylo regionálně velmi vyhlášené pekařství s velkým zájmem zákazníků, jak z řad místních rodáků, projíždějících chalupářů a chatařů, tak i drobných obchodníků s kamennými krámky z nejbližšího okolí. Chtěli bychom se zlepšením kvality našich výrobků a služeb opět vrátit na takové místo regionálního trhu s pečivem, kam naše pekárna vždycky patřila a kam dle našeho názoru zcela jistě patří a patřit bude!

Již v tuto chvíli jsme začali realizovat potřebné investice, které k těmto cílům povedou. Uzavřeli jsme smlouvu na dodávku nové moderní elektrické pece, kterou budeme instalovat a zprovozníme ještě v letošním roce. Tím doplníme současnou plynovou parní pec o pec elektrickou  a budeme schopni nabídnout pečení v té z  pecí, která bude pro daný typ pečiva vhodnější. Plánujeme postupnou výměnu i původních strojů na výrobu našich výrobků. Plánujeme i investice do nemovitosti, kterou hodláme více zefektivnit a rozšířit v ní i nabízený sortiment o zboží, které je ve Žlebech nedostupné. Už nyní můžete sledovat změny, které v pekárně a jejich kamenných obchodech probíhají.

Dále oznamujeme znovuobnovení tradičního nedělního odpoledního pečení sladkého pečiva a tradičních žlebských housek a jejich prodávání ještě za tepla našim zákazníkům. První nedělní pečení obnovíme dne 21. října 2012 se zaměřením na klasické babiččiny podzimní řepánky s tím, že prodej teplého pečiva začne od 14:00 hod. Dále Vám u nás v pekárně ve Žlebech nabídneme i rozmanité druhy ostatního domácího pečiva, sladkého i slaného, ze kterého si určitě vybere každý a rozmanitý sortiment smíšeného zboží. Uděláme vše pro to, aby si každý z Vás našel ten svůj oblíbený  řepánek, koláček, buchtu, závin, chléb či klasickou žlebskou housku nebo rohlík. Přijďte se všichni podívat a pochutnat si. 

Kontakt

Audit CI, spol. s r.o.

kozeny.v@auditci.cz

Sídlo:
Pod Branou 455/8
460 01 Liberec

Provozovna:
Karlov 197
284 01 Kutná Hora

+420 327 506 190
+420 724 079 177

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode